אטם Shamban לשימוש ביתי ולפסי ייצור

אטם Shamban הנו אטם בוטיק אשר מהווה חלק חילוף במכשירים רבים בתעשייה ובבית. תקלה במכונת פס הייצור, תקלה בדוד החשמל, תקלה במכונת הקפה, ואפילו האטה בתפוקה של המכשירים הללו – עלולה להיות אטם לא תקין שיש להחליף אותו. איכותו של אטם אינה ידועה להרבה צרכנים, וגם חשמלאים וטכנאים מוסמכים שמתקינים אותו – לרוב עובדים בעצמם עם רכיבים מוכרים. לכן, חשוב שגם אתם, כצרכנים תדעו מי הם אותם רכיבים שיהיו לעזרכם.

אטם Shambang למכשירים שונים

אטם Shamban יותקן בבר מים, מכונת קפה, דוד חשמל, מכשירים בפסי ייצור תעשייתיים וכל מכשיר בו הוא נדרש. גם אם הנכם תעשיינים, אם אין לכם את ההכשרה הנדרשת להחלפת אטם, אל תעשו את זה לבד. פנו לחברה שסיפקה לכם את המוצר וודאו שהיא שולחת לכם בעל מקצוע שיעשה זאת. כצרכנים אחראיים, ודאו שהאטם שמולכם הוא Shamban  לאבטחת האיכות.

החלפת אטם – רק לבעלי מקצוע

החלפת אטם מצריכה פתיחה של המכשיר החשמלי, לעתים עד כדי הגעה לחלקים מיקרומטריים, ואת זה חשוב מאד להשאיר לבעל מקצוע. בנוסף, גם אם אתם בעצמכם טכנאים – אך לא מטעם החברה שיצרה את המכשיר, ותתקינו אטם לא נכון – אתם עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך למכשיר, ייתכן שאפילו להרס האטם שהתקנתם זה עתה. במקום לאבד אטם חדש, מוטב לתת אותו לבעל מקצוע שירכיב את מה שצריך כמו שצריך.

אספקת אטמים

אספקת אטמים נעשית הן לבעלי מקצוע והן ללקוח הסופי, תלוי במקרה. לרוב, הוא מסופק ליועצים, סיטונאים, טכנאים רשמיים של יבואן המכשיר החשמלי, וכל אדם אחר שיש לו עניין מקצועי ברכיב זה. האספקה היא בהתאם ללוחות הזמנים שקבע המזמין. החברה מעמידה מבחיר אטמים אדיר אשר איש המקצוע יוכל לאתר בקלות את האטם המתאים למכשיר של הלקוח שזקוק לשירות.

חשיבותו של יבואן אטמים מומלץ

יבואן אטמים חייב להיות איש מקצוע משכמו ומעלה שיוכל להבין את הצורך של המתקין או הטכנאי ולספק לו אטם שיעזור ללקוח שלו. היבואן צריך לעמוד בקשר רציף עם הטכנאי שצרך ממנו את המוצר במידה והאחרון מתקשר עקב סיבוך בהתקנה באתר הלקוח.

 

עוד באותו עניין

חדש על המדף

אטם קופץ 5 חלקים במידות אינצ'יות (INCH) אטמים קופצים 5 חלקים דו כיווניים לעבודה חיצונית האטם מותאם לשימוש בתנאי עבודה: לחץ- עד 400 בר (bar)...

מפת אתר

עמודיםSearch resultsShamban איכות ללא מתחריםאטם Shamban לשימוש ביתי ולפסי ייצוראטם Trelleborg כי על איכות חלקי חילוף לא מתפשריםאטמיםאטמים לתנועה...

חשיבות מחזיר שמן

לא פעם על מנת לאטום מוטות או צירים שנעים על ציר יש צורך במחזירי שמן על מנת לאטום כראוי את הצירים. מחזיר שמן בנוי משפת אטימה שעשויה לרוב מגומי...